caringhands24 GmbH

Oferty pracy

Poszukiwana opiekunka do Waltera (88 lat) i Thei (84 lata) na okres 2 miesięcy
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Opiekunka musi być kobietą
  • Wymagane prawo jazdy (manualna skrzynia biegów)
  • Palenie niedozwolone
Szczegoly:
  • Wynagrodzenie: 2300 € miesięcznie (4600 € za 2 miesiące) + 300 € premii świątecznej + 100 € premii noworocznej – łącznie 5000 € za 2 miesiące
  • Walter: 88 lat, 170 cm, 65 kg. Potrzebuje pomocy w codziennym życiu z powodu urlopu córki. Trzeba zmieniać mu pieluchy, ale również sam chodzi do toalety. Obecnie jest dość smutny. Chodzi samodzielnie, nie wymaga transferu. Sam się kąpie, ale trzeba mu przypominać o myciu zębów. Może potrzebować pomocy raz w nocy przy pieluchach – opiekunka powinna być czujna.
  • Thea: 84 lata, 165 cm, 63 kg. Cierpi na demencję, wymaga przypominania o braniu leków. Potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu, ponieważ córka jest na urlopie. Trzeba jej zmieniać pieluchy, ale również sama chodzi do toalety. Chodzi samodzielnie, nie wymaga transferu. Sama się kąpie. Zwykle nie potrzebuje pomocy w nocy.
  • Zakwaterowanie: Opiekunka ma własny pokój, telewizor i dostęp do Wi-Fi.
  • Mieszkają w domu.
Data wyjazdu: 09.12.2024 26188 Edewecht

Proponowane zarobki netto

5,000€

Poszukiwana opiekunka do Marianne (82 lata) i Hermann-Josef (86 lat)
Wymagania:
  • Poziom znajomości języka: dobra znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy nie jest wymagane
  • Palenie jest dozwolone
Szczegoly:
  • Stawka: 2350 €
  • Marianne: 82 lata, 160 cm, 55 kg. Cierpi na marskość wątroby i żylaki przełyku. Jest niespokojna i sceptyczna. Chodzi do toalety samodzielnie. Potrafi chodzić sama, brak transferu. Potrzebuje pomocy przy kąpieli. Brak nocnych zmian.
  • Hermann-Josef: 86 lat, 185 cm, 83 kg. Matka opiekowała się nim przez cały czas, ale teraz również potrzebuje pomocy, dlatego on także jej wymaga. Ma problemy ze słuchem i wzrokiem, jest dość depresyjny. Chodzi do toalety samodzielnie, brak transferu. Potrzebuje pomocy przy kąpieli. Brak nocnych zmian.
  • Zakres obowiązków opiekunki: gotowanie, robienie zakupów
    • Opiekunka powinna być kobietą, dobrze mówiącą po niemiecku
    • Opiekunka ma własny pokój, własną łazienkę, dostęp do Internetu (Wi-Fi)
    • Mieszkają w domu
Data wyjazdu: 22.10.2024 52379 Langerwehe

2,350€

Poszukiwana opiekunka do Ingeburg (84 lata)
Wymagania:
  • Średnia znajomość języka niemieckiego
Szczegoly:
  • Stawka: 2050 €
  • Ingeburg: 84 lata, 160 cm, 100 kg. Mieszka sama w domu. Jej mobilność jest coraz bardziej ograniczona, potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz przy higienie. Bywa stanowcza i miewa złe nastroje. Może potrzebować pomocy przy wstawaniu z łóżka, ale nie wymaga pełnego transferu, ponieważ potrafi chodzić. Potrzebuje pomocy przy kąpieli. Brak nocnych zmian.
  • Zakres obowiązków opiekunki: gotowanie, spacery z wózkiem inwalidzkim oraz towarzystwo.
  • Opiekunka powinna być kobietą z dobrą znajomością niemieckiego.
  • Opiekunka ma własny pokój, własną łazienkę, telewizor.
Data wyjazdu: 01.11.2024 29410 Salzwedel

2,050€

Poszukiwana opiekunka do Sigrid (70 lat)
Wymagania:
  • Palenie dozwolone
Szczegoly:
  • Sigrid: 70 lat, 159 cm, 75 kg. Mieszka sama w domu i cierpi na początkową demencję. Ma nietrzymanie moczu i potrzebuje pomocy w korzystaniu z toalety, ale jest w pełni mobilna. Potrzebuje pomocy przy higienie oraz przy jedzeniu i gotowaniu. Może potrzebować pomocy raz w nocy, około 4 rano, aby skorzystać z toalety, ale chodzi spać o 20:00.
  • Wynagrodzenie: 2250 €
Data wyjazdu: 01.12.2024 02923 Horka

2,250€

Kontakt

caringhands24
ul. Poznańska 21/48
00-685 Warszawa

NIP: 7011177131
KRS: 0001072492
REGON: 527069848

Proces

1. Aplikacja

Składasz aplikację na konkretne stanowisko w naszej firmie lub ogólnie.

2. Kontakt

Nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą.

3. Rozmowa

Następuje rozmowa, podczas której omawiane są Twoje oczekiwania, umiejętności i doświadczenie.

4. Kontrakt

Jeśli pasujesz do oferowanej pracy lub znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko, podpisujesz umowę.

5. Podróż do Niemiec

Następnie udajesz się do Niemiec.